Investiční příležitosti

Cabarete a Sosúa – skvělé místo k investicím v Dominikánské republice

Cabarete a Sosúa jsou města, která se nachází v regionu Puerto Plata na severním pobřeží Dominikánské republiky, tohoto velkého karibského ostrova s krásnou přírodou, nedotčenými plážemi a skvělým počasím po celý rok. Tato oblast je úžasným místem pro život, nebo alespoň pro navštívení. Mnozí turisté přicházejí na dovolenou, jiní si toto místo natolik zamilují, že zde svou dovolenou tráví pravidelně a někteří se jednoduše rozhodnout, že sem přestěhují natrvalo. My jsme udělali to samé a přestěhovali jsme se sem z České republiky.

Více informací o městech Puerto Plata, Cabarete a Sosúa: http://dominikanska-reality.cz/mesta-puerto-plata-sosua-a-cabarete/

Několik důvodů proč investovat do nemovitosti na severním pobřeží Dominikánské republiky:

investice v Dominikánské republice

Důvod číslo 1: Dominikánská republika

Dominikánská republika je bezpečnou destinací se stabilní vládou a rychle rostoucí ekonomikou, která je navíc cenově dobře dostupná a nabízí i zajímavé daňové pobídky. Nízké náklady na život a celková kvalita služeb s rozvinutou infrastrukturou jsou hlavními důvody, proč zde hledat investiční příležitosti. Dominikánská republika v posledních letech zaznamenává nebývalý rozvoj v oblasti infrastruktury, jako jsou mezinárodní letiště, nové dálnice a cesty, díky kterým je cestování po ostrově mnohem rychlejší a pohodlnější. Mezi Dominikánskou republikou a evropským i americkým kontinentem operují celoročně pravidelné letecké linky. Samotný region Puerto Plata má své vlastní mezinárodní letiště, které je ze Sosúa a Cabarete vzdálené pouhých 15 minut autem. Aby byl život na severním pobřeží co nejkomfortnější je zde rovněž mnoho kvalitních nemocnic všech odvětví, mezinárodní školy od školek až po univerzity a nákupní centra s velkou nabídkou sortimentu.

Více o Dominikánské republice: http://dominikanska-reality.cz/informace/

Důvod číslo 2: Investice do nemovitosti

Mnozí investoři se rozhodli ke koupi nemovitosti, která má sloužit pro své vlastní užívání během dovolené v Karibiku či na pronájem pro ostatní, kteří Dominikánskou republiku navštíví. Někteří investují do zdejší nemovitosti kvůli častým návštěvám měst Sosúa a Cabarete a tak se pak severní pobřeží stává jejich druhým domovem.  Existuje několik dalších důvodů pro investování u nás, ale ten hlavní důvod investorů je návratnost jejich investic. Tento krásný ráj v Karibiku nabízí jedny z nejlepších nabídek na koupi nemovitosti ve světě vůbec.

Mezi nejoblíbenější místa investorů ke koupi nemovitosti jsou města Cabarete, Sosúa, a Puerto Plata. Všechny tyto oblasti jsou skvělými místy pro život na plný úvazek a na investice. Jsou považovány za nejlepší destinaci pro skutečný turismus, kde nejsou typické hotely se servisem all-inclusive. Oblast severního pobřeží navštěvují individuální turisté, kteří si tu na krátkou i delší dobu pronajímají apartmány nebo celé domy. Město Cabarete patří aktuálně mezi nejoblíbenější místa, kde trh s nemovitostmi stále roste.

Nemovitost jako takovou si může v Dominikánské republice koupit cizinec bez nutnosti potvrzení o trvalém pobytu nebo rezidentuře a neplatí daň z převodu nemovitosti. Tím se stává Dominikánská republika jednou z nejlepších zemí na karibských trhu s nemovitostmi. Neplatí se také daň z nemovitosti pokud hodnota koupené nemovitosti nepřekročí částku 140 tisíc amerických dolarů.

51109849cffe5a7ce9e65b2a77d4b4eb

Důvod číslo 3: Krásné pláže a příroda

Úžasné pláže a krásná příroda se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky (Cabarete, Sosúa, Cabrera a Puerto Plata). Pláže v Dominikánské republice jsou známé svým bílým pískem lemovaným palmami a křišťálově čistou lesknoucí se modrou hladivou Atlantského oceán. Pro severní pobřeží je typický i konstantní jemný vánek, který dělá z této oblasti skvělé místo k životu. Některé dny jsou v Cabarete větrnější, proto je také tak oblíbený pro milovníky kitesurfingu. Pro oblast severního pobřeží jsou typické národní parky se skalními útvary, vodopády, laguny, mořské zátoky, řeky a mnoho dalších senzačních přírodních klenotů, které dělají tento region plný nádherných zážitků a dobrodružství během dovolené a zároveň jedinečným místem pro život.

Více informací: http://dominikanska-reality.cz/fauna-a-flora/

Důvod číslo 4: Podnebí

Žít v Dominikánské republice znamená užívat si letní počasí a sluníčko po celý rok! Počasí v Dominikánské republice je téměř vždy teplé a slunečné. To znamená, že my všichni co tu žijeme si tu užíváme pláž a bazén téměř po celý rok, a to zejména tady u nás od března do listopadu. Během listopadu je více deštivo a od prosince do března je zde místní zima s teploty stoupají na příjemných 27 stupňů.  Někteří zahraniční investoři, zejména ze Spojených států amerických, Kanady, Německa a dalších evropských států, jezdí do svých karibských bytů a domů přes zimu a přes léto se vrací do rodné země.

Je tu krásně pořád! Tak proč nepozvat rodinu do Karibiku na vánoční grilování pod palmami a na silvestrovské radovánky na pláži?

Více informací: http://dominikanska-reality.cz/pocasi-a-podnebi/

Dominikanska-reality.cz
Vítejte v Cabarete

Důvod číslo 5: Poklidný životní styl

Životní tempo je tu rozhodně pomalejší než v Čechách, je to zkrátka karibská země, kam mnoho turistů přijíždí za pohodovou atmosférou na nádherných písčitých pláží a za krásným teplým počasím. Většina turistů je ze Spojených států amerických, Kanady, Ruska a Evropy, především z Francie, Německa a alpských států. A tím, že je tady pořád teplo a nic vám neuteče, není potřeba nikam spěchat.

Důvod číslo 6: Mít co dělat

Dominikánská republika je úžasně země, kde se dá dělat mnoho věcí a vidět spousty zajímavých. Vypravit se můžete na fascinující výlety do města i do přírody, celodenní výlety na vzdálenější místa, například pozorovat velryby na poloostrov Samaná. Najdete tu nekonečně mnoho restaurací, krásné pláže, řeky, laguny, zábavu, živou muziku a bohatý noční život a mnoho dalšího. Po sportovní nadšence zde jsou tenisové kurty, golfová hřiště a milovníci vodních sportů se zamilují do  kite surfingu. Věnovat se tu můžete i jízdě na koni, rybolovu na otevřeném moři, potápění a dělat mnoho dalších aktivit. Dominikánská republika je krásná s tolika věcmi k objevování a prozkoumávání.

joga v Cabarete

Investiční příležitosti