Elegantní moderní studio s výhledem na oceán

  • Pronájem
Contact Property
Address: Vista del Caribe
Location: Cabarete, Sosua
  • 1 Rooms
  • 1 Bathrooms
  • 1 Bedrooms

Property Information

Property Description

Toto elegantní moderní studio s výhledem na oceán se nachází v blízkosti pláže a je nejekonomičtější nabídkou v oblasti Playa Encuentro, kde můžete zažít ubytování jako v hotelu v soukromé rezidenční budově, která je velmi klidná a bezpečná.

Tato nemovitost, obklopená tropickou přírodou, má nejúžasnější výhled na svěží zeleň a oceán, v jedné z nejpříznivějších lokalit v okolí.

Osvěžující vánek je stálý, vzhledem k převládajícím pasátům a nastavení na vrcholu kopce. Svěží útulný prostor je pohodlný a stylový. Nově postavené studio si užijete moderní výzdobu interiéru a chytrý design tohoto moderního studia.

Společné prostory této rezidence tvoří velký plavecký bazén s vodopádem, venkovní sprchou, toalety a prostorem pro relaxaci a opalovaní, dále pak tropická zahrada s udržovaným trávníkem.

Studio je prostorné se soukromou terasou s výhledem na bazén a pozemek, kompletní s výhledem na oceán. Otevřený půdorys umožňuje snadné bydlení typické pro ostrovy, s plážovou atmosférou a veškerým pohodlím domova. pro veškeré pohodlí je ve studiu stropní ventilátor a klimatizace. Plně vybavená koupelna má sprchový kout a pěkné obklady s elegantním zařízením.

Kuchyňský kout je vybaven pro jednoduchou přípravu jídel a občerstvení. Užijete si nedaleké možnosti stravování, jako je Food Truck park s eklektickým výběrem možností a několik dalších boho gurmánských restaurací, vše v docházkové vzdálenosti.

Více o oblasti: Pláž Encuentro
V okolní rezidenční čtvrti je posilovna i různá skupinová cvičení, jógová studia a dva malé obchody. Nedaleko je butikové náměstí s obchody, s oblečením,  potravinami a pekárna s výbornou kavárnou. Díky široké škále možností stravování v docházkové vzdálenosti, jako je Food Truck park a několik dalších restaurací, takže není problém si dojít na jídlo. Autem je to jen kousek od měst Cabarete a Sosúa, kde jsou velké supermarkety a jiná společenská vybavenost včetně několik mezinárodních škol.

Pláž Encuentro je v docházkové vzdálenosti od studia. Dlouhý úsek písečné pláže, oblíbené místo pro surfaře, je skvělý pro procházky a je oblíbenou mezinárodní surfařskou destinací s oblastí bezpečnou pro koupání. Na pláži je několik malých restaurací, kde si můžete vychutnat kávu nebo jídlo s výhledem na krásný Atlantický oceán.

Toto elegantní moderní studio u pláže je ideálním prázdninovým ubytováním pro tryskáče, milovníky oceánů a nadšence do vodních sportů. Mezi komunitou surfařů, kitesurfařů, rodin a světoběžníků, kteří žijí poblíž, se budete cítit jako doma.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

+18299418372 (Jana) whatsapp

+18498045189 (Tomáš) whatsapp

Share this:

Amenities

Bazén
Dům pro hosty
Garáž
Internet
Jaccuzi
Klimatizace
Ochranka (security)
Oplocení
TV
Výhled na moře
Zařízený
Contact Author

Contact Form