Krásný apartmán na prodej v Dominikánské republice součástí československé Residence ARIS

  • Prodej
Contact Property
Address: Playa Encuentro
Location: Cabarete
  • 3 Rooms
  • 1 Bathrooms
  • 2 Bedrooms
  • 1 Parking

Property Information

Property Description

Neváhejte investovat do svých snů a staňte se i vy majitelem apartmánu v Residencia Aris – česko-slovenské rezidenci, která bude prázdninovým sídlem Vaší rodiny a přátel a doufejme také Vaším druhým domovem v Karibiku!

Residence Aris se nacházejí jen kousek od známé pláže Encuentro, ve stále oblíbenější turistické destinaci Cabarete na severním pobřeží Dominikánské republiky. Místo nabízí především mnoho příležitostí k vodním sportům jako je kitesurfing, surf, windsurfing aj., ale najdete zde také nádherné písečné pláže s klidnou hladinou. V okolí jsou jednak malé obchody, ale také velké supermarkety, restaurace s lokální i mezinárodní kuchyní a samozřejmě mnoho barů. Nechybí ani nabídka international school a samozřejmě lékařská péče. A to vše jen 20 minut od mezinárodního letiště Puerto Plata.

Nabízíme krásné dvouložnicové apartmány v novém projektu Residencia Aris s tropickou zahradou, bazénem a venkovním barem. V celém komplexu je celkem 23 jednotek, k prodeji nabízíme 11 apartmánů  v 2. a 3. patře komplexu a luxusní penthouse se stropní terasou. Apartmány mohou sloužit k trvalému bydlení, ale také jako skvělá investiční příležitost k pronájmu.

Apartmány mají celkovou plochu o výměře 101 – 119 m2 a sestávají ze 2 ložnic, koupelny se sprchovým koutem a prostorné kuchyně spojené s jídelní částí a obývacím pokojem. Všechny apartmány disponují nádhernou terasou o výměře 15 m2 s výhledem na moře, z druhé strany apartmánů je skvělý výhled do hor. Ke každé bytové jednotce je přidělen sklepní prostor v přízemí domu a parkovací místo přímo u domu.

Na tvorbě interiérů se budete moci sami podílet a samozřejmostí je výběr a zajištění veškerého vybavení interiéru podle vašich představ.

Společné prostory nabízejí: tropickou zahradu, plavecký bazén, bar s možností menšího občerstvení a nápojů, zóna pro fitness a yoga.

Elektrika 24/7, security služba, správce (konzultace, údržba, pronájem)

Share this:

Amenities

Bazén
Dům pro hosty
Garáž
Internet
Jaccuzi
Klimatizace
Ochranka (security)
Oplocení
TV
Výhled na moře
Zařízený

Video

Contact Author

Contact Form