Residencia Aris – ubytování v Dominikánské republice

Ubytování v Dominikánské republice v česko-slovenské Residenci Aris

Encuentro, residencia Aris, Češi v Dominikánské republice
Češi v Dominikánské republice
ubytování v Dominikánské republice Residencia Aris

Residencia Aris je česko-slovenský projekt a naše čerstvě narozené dílo na konci roku 2021.

Nabízíme Vám senzační ubytování v deseti studií nebo dvouložnicových apartmánech, kde můžete strávit svou skvělou dovolenou na super místě mezi městy Cabarete a Sosúa, a to pouhých 15 minut autem od mezinárodního letiště v Puerto Plata a 10 minut pěšky od nejlepší surfové pláže Encuentro na severním pobřeží Dominikánské republiky.

Naše residence je parádní místo pro odpočinek, dovolenou s rodinou a přáteli, ale také zázemí pro milovníky vodních sportů, protože v okolí jsou nejlepší spoty pro surfování, kitesurfing, windsurfing, ale samozřejmě také turistické pláže pro odpočinek, plavání a šnorchlování. V naší nabídce jsou také poznávací výlety, protože by byla věčná škoda nepoznat tak krásnou zemi, kterou Dominikánská republika je.

Samozřejmě, pokud to bude jen trochu možné, jsme připraveni být Vám ve všem nápomocni. Naším cílem je Vaše spokojenost a odměnou nám bude, když zůstaneme ve Vašich vzpomínkách.

Přijeďte si k nám užít svou nezapomenutelnou dovolenou!

ubytování v dominikánské republice recidencial ARIS
ubytování v dominikánské republice recidencial ARIS
ubytování v dominikánské republice recidencial ARIS

Residencia ARIS

Co je Residencia Aris?

Na začátku toho všeho byla myšlenka nebo spíše nápad vybudovat v Dominikánské republice místo, kde budeme spokojeně žít se svými krajany a přitom si užívat všechnu tu exotiku této krásné země. A tak, i přes veškeré komplikace a úskalí covidové doby, nakonec vznikla residencia Aris, tedy přesně řečeno česko-slovenská residence, která je nový projekt a zároveň náš velký sen. Našim společným cílem bylo vytvořit útulné místo kam se budou všichni rádi vracet jako mezi své přátelé a „domů“. Budeme šťastni, pokud i pro Vás se stane Residence Aris oblíbeným prázdninovým sídlem nebo nejlépe Vaším druhým domovem v ráji.

Kde nás najdete?

Residence Aris se nachází v klidné a přitom jedné z nejoblíbenější částí na severním pobřeží Dominikánské republiky – Encuentro. V blízkosti jsou nejen krásné pláže, ale také skvělé spoty na vodní sporty, díky kterým je tato oblast proslulá na celém světě. Není mnoho míst, kde se dá během jednoho dne a v okruhu pouhých pár kilometrů šnorchlovat, plavat, surfovat i prohánět se s větrem při kitesurfingu. Právě tento fakt láká lidi, převážně z amerického kontinentu, jak k dovolené, tak i k trvalému bydlení v této oblasti Dominikánské republiky.

Poznejte jedinečnost pláže Encuentro, které se nachází mezi městy Sosúa a Cabarete. V okolí můžete využít služeb jednak malých obchodů, místní pekárny, ale také zajet do velkého supermarketu, najíst se v restauraci s lokální i mezinárodní kuchyní a samozřejmě si užít nabídky mnoha barů. Nechybí ani nabídka international school a samozřejmě kvalitní lékařská péče. A to vše jen 20 minut z mezinárodního letiště Puerto Plata.

residencial ARIS Dominikánská republika
studio residencial Aris,  Dominikánské republice

Cabarete

Pláž Cabarete patří do desítky nejlepších pláží na světě pro windsurfaře a kitesurfaře. Až do roku 1980 bylo město mimo hledáček turistů. Pak ale Cabarete navštívil pár nadšených surfařů, kteří odhalili jeho tajemství a v průběhu několika let se zdejší pláž stala Mekkou pro milovníky adrenalinu. Často se jí proto jinak přezdívá „Metropole kiteboardingu“.

Není to ale pouze místo pro sportovce, na své si zde přijdou i ostatní, jelikož šest kilometrů dlouhý záliv je ideální i pro procházky, odpočinek i koupání a lemují ho hotely, skvělé restaurace se širokou nabídkou, parádní bary a samozřejmě nechybí ani diskotéky.

Cabarete Dominikánská republika
Kite Beach Dominikánská republika
playa Cabarete Dominikánská republika

Sosúa

Sosúa je plážové město, kde naleznete vše, co byste si mohli na dovolené přát. Je zde čistá voda s korály skvělá na šnorchlování a potápění. Nejznámějšími písčitými plážemi jsou playa Alicia a určitě playa Sosúa, kde na pevnině najdete mnohobarevné písky lemované plážovými domky s obchůdky i restauracemi. Je to dokonalé místo, když si chcete užít svůj den na plážovém lehátku s lahodným drinkem.  Tato malá enkláva Dominikánské republiky bývala rájem pro židovské uprchlíky, kterým Dominikánská republika otevřela svou náruč. Historické pamětihodnosti a synagogy nabízí skvělý pohled na poválečnou identitu města Sosúa. Jinak je samotné město centrum obchodu s mnoha supermarkety i malými obchody všeho druhu, nachází se zde i nemocnice, školy a jiná sociální vybavenost. Nejvíce se toto město proslulo svým bohatým nočním životem.

playa Sosúa, Dominikánská republika
Sosúa Dominikánská republika
Playa Alicia, Sosúa, Dominikánská republika

Encuentro

Playa Encuentro je skutečný ráj pro surfaře mezi městy Sosúa a Cabarete, kde najdete přímo na pláži nejlepší surfové školy, pro ty co jsou připraveni začít s tímto sportem nebo si surfem chtějí zpestřit svou dovolenou. Kdo by nechtěl strávit ráno na surfu a odpoledne si užívat stejné místo na kitesurfingu. Všude kde se sportuje žijí pohodový lidi a ti ostatní  si užívají tu pohodovou atmosféru pláže, kde se samozřejmě můžete i vykoupat a relaxovat každý podle sebe.

Oblast Encuentro je v posledních pár letech nejvíce se rozvíjejícím a nejoblíbenějším místem, kde vznikají nové projekty. Díky stále se zvětšujícímu zájmu a nových přistěhovalců do této oblasti se rozšiřuje i nabídka služeb. Zajít si tu můžete do několika restaurací, stánků s občerstvením, barů, ale i obchůdků.

Přijeďte a uvidíte sami, že Encuentro se navždy zapíše do vašich srdcí, je to komunita surfařů a pohodových lidí…tohle místo nelze nemilovat a právě proto se tato oblast naším domovem a místem, kde jsme se rozhodli vybudovat naší residenci Aris.

Encuentro surf Dominikánská republika
Encuentro surf pláž Dominikánská republika
Encuentro kite spot Dominikánská republika

Ubytování

Nabízíme ubytování ve studiích pro 2 osoby nebo dvouložnicových apartmánech až pro 4 osoby v krásném prostředí naší residence Aris s tropickou zahradou, plaveckým bazénem a snídaňovým barem.

  • Studio Deluxe: studio s manželskou postelí pro 2 osoby, vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem, šatnou a  koupelnou se sprchovým koutem. Každé studio má svou vlastní terasu s předzahrádkou pro vaše pohodlí a výhledem k bazénu a do zahrady
  • Apartmán: 2 ložnice s manželskou postelí, plně vybavená kuchyň spojená s jídelním prostorem a obývací částí. Balkon s posezením a výhledem k bazénu, do zahrady a samozřejmě na oceán

Pro více informací nás prosím kontaktujte: +1 (829) 941 8372 nebo +420 724 142 492

( pouze whatsapp)

residence ARIS, apartmán na prodej, Dominikánská republika
1 Br Studio-10
Češi a Slováci v Dominikánské republice
studio  residence ARIS, Dominikánské republice
Dovolená v Dominikánské republice
Dovolená v Dominikánské republice bez cestovky
ubytování v Dominikánské republice
česká residence v Dominikánské republice

Výlety v Dominikánské republice

Zažijte s námi nezapomenutelnou dovolenou v Dominikánské republice podle Vašich představ a využijte nabídky našich poznávacích výletů pro severním pobřeží. ⇒ NABÍDKA VÝLETŮ

Výlety v Dominikánské republice ARIS TOURS
Výlety v Dominikánské republice ARIS TOURS
Aris tour výlety a dovolená v Dominikánské republice
0V5A4610