Byty a apartmány k pronájmu v Dominikánské republice

Byty a apartmány k pronájmu v Dominikánské republice

Nemovitosti

Hledáte luxusní apartmán s výhledem na moře pro svou dovolenou v Dominikánské republice?  Nebo hledáte dlouhodobý pronájem krásného bytu v blízkosti pláže na severním pobřeží Dominikánské republiky?

Nabízíme širokou řadu apartmánu pro vaší dovolenou v Karibiku, ale i na dlouhodobý pronájem a pohodový život v Dominikánské republice. V naší nabídce najdete luxusní střešní apartmány, prostorné přímořské byty až se čtyřmi ložnicemi či krásná studia s terasou. Apartmány jsou plně vybavené, se sociálním zařízením a na pěkných a hlavně bezpečných místech severního pobřeží. Většina apartmánů z naší nabídky jsou součástí uzavřeného komplexu, se společnou tropickou zahradou, velkým bazénem a společným vybavením. Vyberte si z nabídky bytů v klidné oblasti, s romantickým výhledem na oceán nebo jen pár kroků od písečné pláže.

Plánujete dovolenou nebo delší pobyt na severním pobřeží Dominikánské republiky? Hledáte něco konkrétního? Potřebujete být ubytováni na určitém místě a hledáte vhodný apartmán právě pro vás či vaší rodinu. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.