Změna termínů z důvodů zrušení letů letecké společnosti Tuifly.be!!!!

Změna termínů z důvodů zrušení letů letecké společnosti Tuifly.be!!!!

Dobrý den,

v těchto dnech nás zahrnujete svými emaily o zrušení vámi již zakoupených letenek na dovolenou do Dominikánské republiky, kterou způsobila letecká letecká společnost Tuifly.be.

Tuifly.be zrušila od dubna všechny středeční lety a ponechala pouze lety nedělní. Tato změna je přesně od 3.4. 2019, kdy je poslední středeční let z Brusselu do Puerto Plata. Tato nepříjemnost nás velice mrzí, ale bohužel nikdo to nemohl předvídat. Chápeme, že je to pro vás velká komplikace, ale bohužel velké starosti a změny to způsobilo také nám. My se však budeme i přesto snažit uvést vše do pořádku, abyste o svou dovolenou nepřišly.

O své letenky jste nepřišly, jen vám letecká společnost nabídla možnou alternativu. Jenže problém je v tom, že vám každému nabídla jinou možnost, což bohužel z organizačního důvodu není možné. Nemůžeme vám nabídnout dřívější termíny, ale musíme váš termín posunou vždy o 4 dny dopředu Pokud byl váš termín navrhnut od Tui správně, jen jim to svým emailem potvrďte. Pokud vám byl nabídnutý jiný termín, prosím vás, abyste se co nejdříve ozvali na daný email a svůj termín změnily.

Například termín 17.4.-1.5. 2019 (od středy do středy) bude mít nový termín 21.4.-5.5. 2019 (od neděle do neděle).

Tui píše:

„If this proposal doesn’t suit you, your reservation will be cancelled and the paid amount will be refunded completely(*).  Modification to another flightdate, as desired, is also possible“

V překladu: „Pokud vám tento návrh nevyhovuje, vaše rezervace bude zrušena a zaplacená částka bude vrácena úplně (*). Také je možná změna na jiný letový den podle potřeby.“


Co nejdříve prosím napište na office@tuifly.be a udělejte změnu dle vypsaných termínů:

3.-21.4. 2019

21.4.-5.5. 2019

5.-19.5. 2019

19.5.-2.6. 2019

2.-16.6. 2019

16.-30.6. 2019


Mnoho z vás má také již zakoupený navazující let z Prahy do Bruselu. Prosím kontaktujte ČSA osobně a zjistěte si možnou kompenzaci vzniklou touto změnou, například uhrazení nákladů při změně letu z Prahy do Bruselu a zpět.

Je nám to líto, ale věříme, že vše dobře dopadne!

S pozdravem,

Jana Aranyossy