Luxusní penthouse s výhledem na moře i na hory v Karibiku, Dominikánská republika

  • Prodej
330,000.00$ / 280000
Address: Playa Encuentro
Location: Cabarete
  • 4 Rooms
  • 3 Bathrooms
  • 3 Bedrooms
  • 1 Parking

Property Information

Property Description

Neváhejte investovat do svých snů a staňte se i vy majitelem penthouse v Residencia Aris – československé rezidenci, která bude prázdninovým sídlem Vaší rodiny a přátel a doufejme také Vaším druhým domovem v Karibiku!

Residence Aris se nacházejí jen kousek od pláže Encuentro, ve stále oblíbenější turistické destinaci Cabarete na severním pobřeží Dominikánské republiky. Místo nabízí především mnoho příležitostí k vodním sportům jako je kitesurfing, surfing, windsurfing aj., ale najdete zde také nádherné písečné pláže s klidnou hladinou. V okolí jsou jednak malé obchody, ale také velké supermarkety, restaurace s lokální i mezinárodní kuchyní a samozřejmě mnoho barů. Nechybí ani nabídka international school a samozřejmě lékařská péče. A to vše jen 20 minut od mezinárodního letiště Puerto Plata.

Na prodej nabízíme luxusní penthouse v nejvyšším poschodí celého komplexu s vlastní stropní terasou s jacuzzi a skvělým výhledem na oceán i do vnitrozemí.

Penthouse má obytnou plochu o výměře 210 m2 a sestávají ze 3 ložnic, prostorné kuchyně spojené s jídelní částí s obývacím pokojem. Hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu a šatnu a přímý vstup na nádhernou terasu s výhledem na moře. Z terasy penthousu vedou schody na střešní terasu o výměře 250 m2, se zastřešením a jacuzzi. Celý komplex je vystavěn nejvyšší kvalitou, kterou tu máme k dispozici, včetně podlahových krytin, dveří a oken,tak aby apartmány byly krásný, ale převážně funkční. Penthouse má přidělen také sklepní prostor v přízemí domu a dvě parkovací místa přímo u domu.

Na tvorbě interiérů se budete moci sami podílet a samozřejmostí je výběr a zajištění veškerého vybavení interiéru podle vašich představ.

Společné prostory nabízejí: tropickou zahradu, plavecký bazén, bar s možností menšího občerstvení a nápojů, zóna pro fitness a yoga.

Elektrika 24/7, security služba, správce (konzultace, údržba, pronájem)

Share this:

Amenities

Bazén
Dům pro hosty
Garáž
Internet
Jaccuzi
Klimatizace
Ochranka (security)
Oplocení
TV
Výhled na moře
Zařízený

Video

Contact Author

Contact Form