Pronájem bytů a apartmánů v Dominikánské republice

Dovolená v apartmánu na pláži s výhledem na moře v Dominikánské republice

Nebaví vás jezdit do hotelového komplexu? Poznejte s námi severní pobřeží Dominikánské republiky bez cestovní kanceláře! Toužíte po dovolené v soukromí pro vás, vaší rodinu či přátelé? Nepotřebujete velkou vilu, ale spokojíte se i s apartmánem? V naší nabídce si vyberte z velkého množství různých apartmánů, které se většinou součástí uzavřeného komplexu se tropickou zahradou a bazénem. Některé jsou přímo u moře, jiné trochu vzdálenější s výhledem na oceán nebo do hor. V naší nabídce najdete luxusní střešní apartmány, prostorné přímořské byty až se čtyřmi ložnicemi či krásná studia s terasou. Všechny apartmány jsou plně zařízené s pokoji s vybavením hotelového standardu a vlastní kuchyní a koupelnou.

Zvolte si takové bydlení, které se po dobu dovolené stane vaším útulným domovem a kam se třeba budete pravidelně vracet.  Naším cílem je uspokojit každého klienta. Chceme, abyste si právě vy našel to po čem toužíte a svůj volný čas si v Dominikánské republice užil na plno.

Pokud už máte vybrané ubytování, rádi vám pomůže také s výběrem letenky, postaráme se komfortní transfer z letiště do  místa ubytování. Poradíme kam chodit nakoupit, zacvičit si nebo za zábavou. Doporučíme nejlepší restaurace a bary v okolí. Ukážeme kterou pláž navštívit, kam se jít projít nebo se proběhnout. Je jen ve vaší režii, jestli chcete během dovolené odpočívat nebo trénovat tenis, jezdit na koni či navštěvovat lekce jógy. Chcete si severní pobřeží procestovat? Můžeme vám půjčit auto a nebo máme pro vás připravené výlety na zajímavá místa severního pobřeží a nádherného poloostrova Samaná.

Nemovitosti