Luxusní dovolená v ráji, Dominikánská republika

Dovolená snů v luxusní vile v Dominikánské republice

Hledáte luxusní dovolenou svých snů? Jsme tu pro Vás a nabízíme Vám jen to nejlepší co najdete v Dominikánské republice.

Toužíte po dovolené bez cestovní kanceláře a přitom  v soukromí a v luxusu? V naší nabídce si vyberte z velkého množství luxusních  vil jen pár kroků od písečné pláže a s výhledem na oceán. Naším cílem je uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Chceme, abyste si právě Vy našel to po čem toužíte a svůj volný čas si v Dominikánské republice užil na plno.

S každým klientem vždy jednáme individuálně. Sdělte nám své požadavky a přání, které od luxusní dovolené očekáváte. Na základě vzájemné konzultace s Vámi vybereme hotel, který splní Vaše očekávání

Pokud už máte vybrané ubytování, rádi vám pomůže také s výběrem těch nejlepších letenek, postaráme se komfortní transfer z letiště do  místa ubytování. Zajistíme veškerý servis, který budete během svého pobytu potřebovat. K službám Vám může být po celou dobu pobytu šefkuchař, osobní masérka či kosmetička, soukromí trenér tenisu, učitelka jógy nebo trenér fitness.  Doporučíme nejlepší místní i mezinárodní restaurace a bary v okolí. Je jen ve vaší režii, jestli chcete během dovolené odpočívat nebo trénovat tenis, jezdit na koni či navštěvovat lekce jógy. Chcete procestovat celý ostrov? K dispozici vám tu bude soukromí vůz, jachta nebo helikoptéra na Vaše cesty za poznáním Dominikánské republiky. A pokud máte rádi dobrodružství, romantiku, adrenalin, tak i o to se postaráme.

Respektujeme Vaše přání a během dovolené jsme Vám neustále k dispozici.

Nemovitosti