NOVÉ TERMÍNY! Jaro – léto 2020 v Dominikánské republice

Jaro – léto 2020 v Dominikánské republice

NOVÉ TERMÍNY!

Hledáte dovolenou v Dominikánské republice, kterou nestrávíte jen uzavřeni v hotelovém resortu? Chcete si užít tuto krásnou zemi svobodněji a všemi smysly? Milujete poznání, divoké pláže nebo vodní sporty?

Jsme tu pro Vás!

Ukážeme Vám krásná místa severního pobřeží Dominikánské republiky během našich výletů. Poradíme Vám, která místa ještě navštívit. Můžete si zapůjčit auto, skútr nebo využívat místní dopravu. Vychutnejte si procházky po divokých plážích nebo si užijte turistické pláže na lehátku pod slunečníkem. A pokud milujete vodní sporty, tak s námi máte jednu z nejlepších surfařských pláží a možnost windsurfingu a kitesurfingu hned „u nosu“.

Bydlete v soukromé vile v Dominikánské republice!

Nejsme hotel a ani si na něj nechceme hrát. Jsme ubytování v soukromí – Villa Aris. Jste ubytováni v naší soukromé vile v rezidenční čtvrti Ocean Winds na severním pobřeží Dominikánské republiky. V přízemí domu jsou k dispozici 4 ložnice. Každá ložnice má manželskou postel s vlastní koupelnou a šatnou. Více o ubytování si přečtěte na stránkách Villa Aris. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma, ale samozřejmě máme i svá pravidla, za jejichž respektování jsme moc šťastni. Koukněte na náš ubytovací řád.

Co nabízíme?

Nabízíme Vám 14-ti denní ubytovací balíčky se snídání i s možností dalšího stravování. Zajistíme Vám transfer z letiště a na letiště za 20 USD. V rámci ubytování jsou ručníky a ložní prádlo. WIFI je u nás zdarma!

V naší nabídce jsou 2 pokoje Deluxe, který mají vlastní východ k bazénu a 2 pokoje Basic, které jsou průchozí přes dům.

Ceník jednotlivých balíčků a podrobné informace naleznete ZDE.

Milujete výlety a poznávání nových míst a věcí?

S námi máte možnost poznat ty nejkrásnější místa severního pobřeží v doprovodu českého průvodce. Všechny výlety a zajímavá místa, která tu můžete navštívit, najdete na našich stránkách v nabídce výletů.

♣ Při zakoupení našeho balíčku TRIP, jsou 3 poznávací výlety součástí a ostatní výlety jsou za zvýhodněnou cenu.♠

Balíček TRIP obsahuje:
  • Výlet do města Puerto Plata (cesta lanovkou ke zmenšené replice sochy Krista Spasitele v Rio de Janeiru, historické centrum města, přístav s pevností  Fortaleza San Felipe, muzeum larimaru a jantaru a návštěva čokoládovny), oběd
  • Výlet na lagunu DUDU (malý vodopád El Sanlatadero, laguna DUDU, Playa de los Cocos a pláž Playa Arroyo Salado, s obědem na pláži)
  • Výlet na Rio San Juan (pláž Caleton, obchůdek larimaru, pláž Grande a pláž Preciosa, oběd)

♥ Balíček TRIP je skvělá volba jak poznat rozmanitost severního pobřeží Dominikánské republiky:

Výlet do města Puerto Plata

Výlet na lagunu DUDU

Výlet na pláže Rio San Juan

Nové termíny jaro – léto 2020:

22.3. – 5.4. 2020

5.4. – 19.4. 2020

19.4. – 3.5. 2020

3. -17. 5. 2020

17. – 31.5. 2020

31.5. – 14.6. 2020

14. -28.6. 2020

Jóga v Karibiku 19.4.-3.5. 2020

A jak se k nám dostanete?

LETENKY JSOU ZCELA VE VAŠÍ REŽII!

Nové termíny od dubna 2020 jsme stanovili podle pravidelných leteckých spojení z Belgického Bruselu International Airport (BRU) do Puerto Plata (POP) v Dominikánské republice. Doporučujeme leteckou společnost TUIFLY.be, protože jednak aktuálně vychází nejvýhodněji a také proto, s ní máme my i naši hosté zatím jen dobré zkušenosti. Pravidelné spoje jsou každou neděli.

Letecké spoje z Bruselu do Puerto Plata naleznete ZDE

Letenku do Bruselu, tedy International Airport Brussel hledejte přes vyhledávač Pelikan nebo Kiwi.com a hlavně si dejte pozor na časy vašeho přestupu, abyste měli rezervu cca 2 hodiny, pro nové odbavení zavazadel a pasové kontroly. Pravidelné spoje Praha – Brusel zajišťuje ČSA a Brussel airlines.

Z důvody posunutí odletového času na 9 hodinu ranní bohužel nejsou navazující spoje z Prahy do Bruselu při cestě k nám. Víme, že je to pro vás tím pádem komplikovanější, ale věříme, že ani přesto vás neodradí se k nám vydat. Většina našich hostů zvolí variantu odletu z Prahu už v sobotu, jednodenní návštěvu Bruselu a přespání v blízkosti letiště s odletem v neděli ráno do Dominikánské republiky.

Pokud by vás zajímala i jiná varianta, tak já jsem v srpnu s dětmi při návratu z letních prázdnin v Čechách jela do Bruselu z Prahy autobusem. Více ZDE 

Při zpáteční cestě si již můžete vybrat z několika pondělních letů z Bruselu (BRU) do Prahy (PRG)

POKUD POTŘEBUJETE S NĚČÍM PORADIT, NEVÁHEJTE SE NA NÁS ZEPTAT:

Pomůžeme Vám s nákupem letenky, poradíme s cestovním pojištěním, zajistíme transfer z letiště a budeme Vám po celou dobu Vaší dovolené k dispozici. Máte možnost si od nás zapůjčit na celou dobu nebo jen část Vaší dovolené auto nebo skútr. Moc rádi Vám se vším pomůžeme, poradíme a doporučíme jen to nejlepší. A pokud máte rádi poznávání, tak severní pobřeží tohoto karibského ostrova je ideálním místem. Naše poznávací výlety jsou tu pro Vás! My Vám budeme českým průvodci za zajímavými místy, které byste určitě měli vidět a které zůstanou ve Vašich vzpomínkách!

Těšíme se na Vás!

Rodina Aranyossy, Villa Aris

Dovolená s námi v Dominikánské republice ARIS TOURS